Czego szukasz?Gdzie szukasz?

Powiadamiaj mnie o nowych ofertach w:

Obsługa transakcji

O Nas

B2B Deal – rewolucja w zakupach firmowych!

B2B Deal to stworzona przez poznańską firmę innowacyjna platforma komunikacyjna dla sfery biznesu. Nowy kanał w  marketingu internetowym, który kojarzy przedsiębiorców i umożliwia im prowadzenie transakcji handlowych. Dzięki wdrożonym w jego obrębie rozwiązaniom teraz w zależności od potrzeb – będzie można sprzedawać swoje towary i usługi grupowo lub kupować je od innych polskich firm. B2B Deal to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy dbają o konkurencyjność i walcząc o rynek nie boją się grać cenami. Z Nami można sprzedawać i kupować taniej, w obu przypadkach na tym zyskując. Korzyści z zakupów grupowych dotyczą każdej ze stron transakcji.

 

B2b Deal - podwójne korzyści dla firm!

Bez względu na to, jaki charakter działalności prowadzisz - organizujesz konferencje, produkujesz sprzęt wędkarski, świadczysz usługi transportowe, czy robisz milion innych rzeczy  – zawsze sprzedajesz i kupujesz, współpracujesz z innymi firmami. Nikt bowiem nie jest samowystarczalny. Zresztą samowystarczalność przy dzisiejszym stylu prowadzenia biznesu zupełnie już się nie opłaca.
To dlatego poszukujesz nowych kontaktów, na bazie których  zamawiasz usługi marketingowe, cateringowe, księgowe, transportowe czy kupujesz towar niezbędny do realizowania produkcji… Zamawiając liczysz na jak najniższe ceny i wysoką jakość. B2bdeal.pl ułatwi Ci ten proces.
Przeglądając oferty firm, które wystawiają na nim interesujące Cię towary, na dzień dobry otrzymasz rabaty, bez konieczności upominania się o nie.  Kupuj więc to, czego potrzebujesz, taniej, oszczędzaj i weryfikuj rynek.

 

Dlaczego warto korzystać  z B2b Deal

  • To najlepsze narzędzie dla sfery biznesu, w którym błyskawicznie możesz nawiązać nowe kontakty, kupować i sprzedać towary bądź usługi.
  • To jedyne i bezpieczne miejsce w polskim internecie, w którym reprezentanci firm mogą swobodnie handlować otwarcie grając swoimi cenami i uczciwie rywalizując z konkurencją.
  • Tutaj szybko znajdziesz nowego kontrahenta.
  • To miejsce, w którym możesz sprzedawać bez ograniczeń i nie musisz samodzielnie wyszukiwać potencjalnych klientów. Na b2bdeal to oni znajdą Ciebie. 
  • Rejestracja w serwisie jest darmowa i prosta. Wystarczy poprawnie wypełnić formularz, by  za chwilę móc rozpocząć sprzedaż swoich ofert bądź dokonywanie zakupów.  
  • Umieszczanie ofert w serwisie jest zupełnie bezpłatne. Prowizję w wysokości 25% ceny sprzedaży płacisz tylko w momencie, gdy upłynie czas Twojej oferty i na Twoje konto wpłyną pieniądze od kontrahentów, którzy kupili Twój towar.
  • Tutaj możesz kupować taniej. Nie warto przepłacać za usługi, skoro można otrzymać je w wysokiej jakości i dużo niższej cenie. 
  • Możesz brać udział w budowaniu strefy konkurencyjności i uczciwości w polskim biznesie.

 

Od 1 lipca 2013 właścicielem serwisu jest:
Exception Tomasz Krobski
ul.Dąbrowskiego 191
60-594 Poznań
NIP 7772760134
REGON 300471569
Brak ulubionych kuponów.