Czego szukasz?Gdzie szukasz?

Powiadamiaj mnie o nowych ofertach w:

Obsługa transakcji

Dla prasy

Witamy w internetowym biurze prasowym platformy oszczędnościowej dla biznesu B2B Deal. W celu skontaktowania się z naszym rzecznikiem prasowym, należy przesłać wiadomość na adres redakcja@b2bdeal.pl.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani materiałami związanymi z B2B Deal lub macie pytania dotyczące funkcjonowania naszego portalu, zapraszamy do kontaktu.

 

Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas informacje prasowe oraz wiadomości o nowych artykułach, prosimy przesłać wiadomość na adres redakcja@b2bdeal.pl. W treści wiadomości należy wpisać dokładne dane Państwa redakcji: nazwę, adres, telefon, stronę www oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za kontakt z biurem prasowym B2B Deal. Za każdym razem, gdy na naszym portalu pojawią się nowości związane z jego funkcjonowaniem, będziemy informować o tym na bieżąco.

 

Rzecznikiem prasowym B2B Deal jest Angelika Ludera, jedna z pomysłodawczyń naszego portalu – osoba, która jest tutaj od początku i która z pewnością pomoże Państwu odnaleźć mnóstwo poszukiwanych przez Was informacji.

 

Życzymy miłej i owocnej pracy oraz zapraszamy do kontaktu!

 

 

Zespół

B2B Deal

 
Brak ulubionych kuponów.